Besøk våre lagsider

17.08 20:00 Selbu kunstgress B
Selbu 2 - Sjetne G16-1 -
19.08 14:00 Frøya idrettspark kunstgress Del A B
Frøya 2 - Sjetne G16-2 -
23.08 20:00 Tonstad kunstgress H
Sjetne G16-1 - Tiller 2 -
29.08 20:00 Get Okstad Kunstgressbane H
Sjetne G16-2 - Tiller 3 -
30.08 20:00 Charlottenlund kunstgress B
Charlottenlund 2 - Sjetne G16-1 -
15.08 20:00 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G16-2 - Flatås 3 -  
11.08 12:00 Tonstad kunstgress H  
Sjetne G16-1 - Verdal 2 -  
13.06 20:00 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G16-2 - Oppdal 2 3 - 4  
12.06 19:00 Orkla Kunstgressbane B  
Orkla - Sjetne G16-1 8 - 1  
10.06 16:00 Tonstad kunstgress H  
Sjetne G16-1 - Åfjord 2 - 4  
18.10 18:30 Tonstad kunstgress H  
Sjetne G16-1 - Stjørdals-Blink 2 -  
17.10 20:00 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G16-2 - Byneset 2 -  
05.10 20:15 Byåsen Arena B  
Byåsen 3 - Sjetne G16-1 -  
04.10 20:00 Astor kunstgress Del A B  
Astor 2 - Sjetne G16-2 -  
28.09 17:45 Stormyra gras B  
Byneset - Sjetne G16-1 -  
27.09 20:00 Tonstad kunstgress A B  
Tiller 3 - Sjetne G16-2 -  
23.09 14:00 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G16-2 - Frøya 2 -  
22.09 12:00 Tonstad kunstgress H  
Sjetne G16-1 - Kattem 2 -  
18.09 19:30 Lade 4 Kunstgress B  
Strindheim 3 - Sjetne G16-1 -  
09.09 14:00 Lade 4 Kunstgress Del B B  
Flatås 3 - Sjetne G16-2 -  
06.09 18:30 Tonstad kunstgress H  
Sjetne G16-1 - Trygg/Lade 2 -  
05.09 20:00 Spongdal skole B  
Byneset 2 - Sjetne G16-2 -  
31.08 20:00 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G16-2 - Astor 2 -  
30.08 20:00 Charlottenlund kunstgress B  
Charlottenlund 2 - Sjetne G16-1 -  
29.08 20:00 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G16-2 - Tiller 3 -  
23.08 20:00 Tonstad kunstgress H  
Sjetne G16-1 - Tiller 2 -  
19.08 14:00 Frøya idrettspark kunstgress Del A B  
Frøya 2 - Sjetne G16-2 -  
17.08 20:00 Selbu kunstgress B  
Selbu 2 - Sjetne G16-1 -  
15.08 20:00 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G16-2 - Flatås 3 -  
11.08 12:00 Tonstad kunstgress H  
Sjetne G16-1 - Verdal 2 -  
13.06 20:00 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G16-2 - Oppdal 2 3 - 4  
12.06 19:00 Orkla Kunstgressbane B  
Orkla - Sjetne G16-1 8 - 1  
10.06 16:00 Tonstad kunstgress H  
Sjetne G16-1 - Åfjord 2 - 4  
08.06 18:30 Spongdal skole H  
Sjetne G16-2 - Byneset 2 0 - 4  
06.06 17:00 Åsheim kunstgress B  
Kattem - Sjetne G16-1 8 - 0  
04.06 18:00 Dalgård kunstgress Del B B  
Flatås 3 - Sjetne G16-2 1 - 5  
02.06 16:00 Tonstad kunstgress H  
Sjetne G16-1 - Sverresborg 8 - 3  
30.05 20:00 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G16-2 - Gauldal 2 2 - 6  
27.05 16:00 Hitra Idrettspark B  
Hitra - Sjetne G16-1 3 - 1  
23.05 20:00 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G16-2 - Leik 6 - 1  
15.05 19:00 Spongdal skole B  
Byneset 2 - Sjetne G16-2 9 - 4  
13.05 16:00 Tonstad kunstgress H  
Sjetne G16-1 - Vestbyen 2 - 5  
11.05 20:00 SMN 1 Del A B  
Oppdal 2 - Sjetne G16-2 1 - 10  
02.05 20:00 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G16-2 - Flatås 3 3 - 1  
30.04 20:00 Tonstad kunstgress H  
Sjetne G16-1 - Trond 4 - 1  
26.04 20:00 Tonstad kunstgress H  
Sjetne G16-1 - Byåsen 2 2 - 1  
25.04 20:00 Melhusbanken arena Hovin Skole Kunstgress B  
Gauldal 2 - Sjetne G16-2 3 - 5  
23.04 20:10 Tonstad kunstgress H  
Sjetne G16-1 - Lånke 1 - 1  
21.04 16:00 EXTRA Arena B  
Ranheim 2 - Sjetne G16-1 4 - 1  
19.04 19:00 Korsvegen Kunstgress Del B B  
Leik - Sjetne G16-2 4 - 2  
07.04 15:30 Abrahallen kunstgress B  
Malvik - Sjetne G16-1 2 - 5  
07.03 19:30 Charlottenlund kunstgress B  
Charlottenlund 2 - Sjetne G16-1 1 - 7  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift