Besøk våre lagsider

17.08 17:15 Åsheim Kunstgress 9er B
Kattem 2 - Sjetne J11-2 -
23.08 17:15 Sjetne kunstgress B H
Sjetne J11-1 - Trygg/Lade -
24.08 17:15 Sjetne kunstgress A H
Sjetne J11-2 - Astor -
28.08 17:15 Ruta Arena 7er B
Strindheim 3 - Sjetne J11-1 -
31.08 17:15 Ringve kunstgress liten B
Trygg/Lade 2 - Sjetne J11-2 -
14.08 17:15 Charlottenlund kunstgress Del A1 B  
Charlottenlund - Sjetne J11-1 -  
12.06 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne J11-1 - Freidig 2 12 - 0  
11.06 18:30 Orkla Sparebank Stadion Del B2 B  
Orkdal - Sjetne J11-2 0 - 4  
08.06 18:00 Lade 4 Kunstgress Del B2 B  
Flatås - Sjetne J11-1 6 - 4  
07.06 17:15 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne J11-2 - Astor 3 - 3  
19.10 18:30 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne J11-1 - Lånke -  
16.10 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne J11-2 - Vestbyen 2 -  
05.10 17:15 TOBB Arena Sør Del A1 B  
Tiller 3 - Sjetne J11-2 -  
28.09 17:15 Sørborgen kunstgress Del A2 B  
Klæbu - Sjetne J11-2 -  
25.09 17:15 Freidigbanen k.gress Del A1 B  
Freidig - Sjetne J11-1 -  
21.09 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne J11-2 - Byneset 2 -  
18.09 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne J11-1 - Trond 2 -  
14.09 18:30 Øya Mersalg Arena kunstgr. Del B1 B  
Hommelvik 2 - Sjetne J11-1 -  
11.09 17:15 Leinstrand kunstgress 7er B  
Leinstrand - Sjetne J11-2 -  
07.09 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne J11-2 - Strindheim -  
04.09 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne J11-1 - Ranheim 2 -  
31.08 17:15 Ringve kunstgress liten B  
Trygg/Lade 2 - Sjetne J11-2 -  
28.08 17:15 Ruta Arena 7er B  
Strindheim 3 - Sjetne J11-1 -  
24.08 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne J11-2 - Astor -  
23.08 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne J11-1 - Trygg/Lade -  
17.08 17:15 Åsheim Kunstgress 9er B  
Kattem 2 - Sjetne J11-2 -  
14.08 17:15 Charlottenlund kunstgress Del A1 B  
Charlottenlund - Sjetne J11-1 -  
12.06 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne J11-1 - Freidig 2 12 - 0  
11.06 18:30 Orkla Sparebank Stadion Del B2 B  
Orkdal - Sjetne J11-2 0 - 4  
08.06 18:00 Lade 4 Kunstgress Del B2 B  
Flatås - Sjetne J11-1 6 - 4  
07.06 17:15 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne J11-2 - Astor 3 - 3  
29.05 18:30 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne J11-2 - Skaun 3 9 - 4  
29.05 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne J11-1 - Malvik 5 - 6  
24.05 19:45 Sørborgen kunstgress Del A B  
Klæbu 2 - Sjetne J11-2 8 - 2  
22.05 17:15 Coerver Football Park B  
Strindheim 3 - Sjetne J11-1 3 - 3  
09.05 17:15 Byneset kunstgress Del A1 H  
Sjetne J11-2 - Byneset 2 2 - 7  
08.05 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne J11-1 - Trygg/Lade 12 - 4  
03.05 18:00 Ranheim Arena 2 Del B2 B  
Ranheim - Sjetne J11-2 6 - 3  
01.05 18:20 Charlottenlund kunstgress Del B1 B  
Charlottenlund - Sjetne J11-1 7 - 4  
27.04 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne J11-2 - Othilienborg 3 - 1  
24.04 18:00 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne J11-1 - Astor 2 4 - 3  
17.04 17:15 Nissekollen mini k.gress B  
Nardo - Sjetne J11-1 5 - 11  
16.04 17:15 Charlottenlund kunstgress Del A2 B  
Charlottenlund 2 - Sjetne J11-2 8 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift