Besøk våre lagsider

17.08 17:15 Sjetne kunstgress A H
Sjetne G11-2 - Ranheim -
23.08 18:30 Sjetne kunstgress A H
Sjetne G11-1 - Kolstad -
24.08 19:00 Byåsen Mini Kunstgress B
Byåsen 3 - Sjetne G11-2 -
30.08 17:15 Sjetne kunstgress A H
Sjetne G11-2 - Astor 4 -
31.08 18:30 Orkla Maskin Arena Del A1 B
Orkanger 3 - Sjetne G11-1 -
15.08 18:30 Brekkåsen Stadion KG Del A B  
Gimse - Sjetne G11-1 -  
15.06 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G11-2 - Freidig 3 14 - 3  
14.06 17:15 Ringve kunstgress liten B  
Trygg/Lade 3 - Sjetne G11-1 7 - 1  
08.06 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G11-1 - Nationalkameratene 3 - 3  
05.06 18:30 Sørborgen kunstgress Del B1 B  
Klæbu - Sjetne G11-2 1 - 12  
19.10 17:15 Hammersborg kunstgress Del A1 B  
Vestbyen - Sjetne G11-2 -  
18.10 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G11-1 - Kattem -  
05.10 17:15 Heimdal Kunstgress Del B2 B  
Heimdal 2 - Sjetne G11-1 -  
28.09 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G11-1 - Orkdal 2 -  
27.09 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G11-2 - Freidig 2 -  
21.09 17:15 Utleira Kunstgress Del B1 B  
Utleira 2 - Sjetne G11-2 -  
19.09 18:30 Byåsen Mini Kunstgress B  
Byåsen 2 - Sjetne G11-1 -  
18.09 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G11-2 - Buvik 2 -  
14.09 18:30 Nye Blinkbanen Del A1 B  
Stjørdals-Blink 2 - Sjetne G11-2 -  
13.09 18:45 ÆESTOLT Banen Kunstgress Del B1 B  
Melhus - Sjetne G11-1 -  
07.09 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G11-1 - Oppdal 2 -  
06.09 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G11-2 - Kattem 2 -  
02.09 14:30 Coerver Football Park B  
Strindheim 4 - Sjetne G11-2 -  
31.08 18:30 Orkla Maskin Arena Del A1 B  
Orkanger 3 - Sjetne G11-1 -  
30.08 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G11-2 - Astor 4 -  
24.08 19:00 Byåsen Mini Kunstgress B  
Byåsen 3 - Sjetne G11-2 -  
23.08 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G11-1 - Kolstad -  
17.08 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G11-2 - Ranheim -  
15.08 18:30 Brekkåsen Stadion KG Del A B  
Gimse - Sjetne G11-1 -  
15.06 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G11-2 - Freidig 3 14 - 3  
14.06 17:15 Ringve kunstgress liten B  
Trygg/Lade 3 - Sjetne G11-1 7 - 1  
08.06 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G11-1 - Nationalkameratene 3 - 3  
05.06 18:30 Sørborgen kunstgress Del B1 B  
Klæbu - Sjetne G11-2 1 - 12  
01.06 17:15 Hammersborg kunstgress Del A1 B  
Vestbyen - Sjetne G11-1 12 - 2  
31.05 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G11-2 - Byneset 10 - 7  
24.05 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G11-1 - Strindheim 10 - 11  
23.05 17:15 Charlottenlund kunstgress Del B2 B  
Charlottenlund 2 - Sjetne G11-2 5 - 2  
11.05 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G11-2 - Strindheim 3 4 - 6  
10.05 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G11-1 - Freidig 2 10 - 3  
04.05 18:00 Lade 4 Kunstgress Del B1 B  
Flatås - Sjetne G11-1 1 - 12  
01.05 18:00 Lade 4 Kunstgress Del B1 B  
Astor 4 - Sjetne G11-2 10 - 4  
27.04 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G11-2 - Byåsen 3 7 - 4  
26.04 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G11-1 - Utleira 4 - 7  
24.04 17:15 Rosenborgbanen 9er Del A B  
Trond 2 - Sjetne G11-1 5 - 15  
20.04 18:00 Ranheim Arena 3 B  
Ranheim - Sjetne G11-2 7 - 7  
12.04 17:15 Havstein kunstgress Del B H  
Sjetne G11-1 - Sverresborg 19 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift