Besøk våre lagsider

17.08 18:30 Sjetne kunstgress H
Sjetne G13-1 - Othilienborg -
21.08 18:30 Get Okstad Kunstgressbane H
Sjetne G13-2 - Leik -
23.08 18:30 Astor kunstgress Del B B
Astor - Sjetne G13-1 -
28.08 18:30 Spongdal skole B
Byneset 2 - Sjetne G13-2 -
31.08 18:30 Kolstad idrettspark liten B
Kolstad - Sjetne G13-2 -
12.08 18:00 Othilienborg Kunstgress 7er Ottisbanen B  
Othilienborg 2 - Sjetne G13-2 -  
12.06 18:30 Hammersborg kunstgress Del A1 B  
Vestbyen - Sjetne G13-2 0 - 7  
11.06 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Byåsen 1 - 3  
08.06 18:30 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G13-2 - Tangmoen 10 - 3  
05.06 18:30 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G13-2 - Malvik 2 13 - 2  
16.10 18:30 TOBB Arena Sør Del A1 B  
Tiller 3 - Sjetne G13-2 -  
15.10 18:30 Nye Blinkbanen Del B B  
Stjørdals-Blink - Sjetne G13-1 -  
05.10 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Leinstrand -  
02.10 18:30 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G13-2 - Kolstad -  
25.09 18:30 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G13-2 - Byneset 2 -  
24.09 18:30 Utleira Kunstgress Del A B  
Utleira 2 - Sjetne G13-1 -  
21.09 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Nationalkameratene -  
18.09 18:30 Korsvegen Kunstgress Del A2 B  
Leik - Sjetne G13-2 -  
11.09 18:30 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G13-2 - Othilienborg 2 -  
07.09 18:30 Tonstad kunstgress A B  
Tiller 2 - Sjetne G13-1 -  
04.09 18:30 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G13-2 - Tiller 3 -  
02.09 18:00 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Hommelvik 2 -  
31.08 18:30 Kolstad idrettspark liten B  
Kolstad - Sjetne G13-2 -  
28.08 18:30 Spongdal skole B  
Byneset 2 - Sjetne G13-2 -  
23.08 18:30 Astor kunstgress Del B B  
Astor - Sjetne G13-1 -  
21.08 18:30 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G13-2 - Leik -  
17.08 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Othilienborg -  
12.08 18:00 Othilienborg Kunstgress 7er Ottisbanen B  
Othilienborg 2 - Sjetne G13-2 -  
12.06 18:30 Hammersborg kunstgress Del A1 B  
Vestbyen - Sjetne G13-2 0 - 7  
11.06 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Byåsen 1 - 3  
08.06 18:30 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G13-2 - Tangmoen 10 - 3  
05.06 18:30 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G13-2 - Malvik 2 13 - 2  
04.06 18:00 Lade 4 Kunstgress Del A B  
Othilienborg - Sjetne G13-1 0 - 1  
29.05 18:30 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G13-2 - Neset 2 10 - 0  
28.05 17:15 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Flatås 1 - 2  
22.05 18:30 Inderøy Idr.park kunstgress Del A1 B  
Inderøy 2 - Sjetne G13-2 9 - 3  
21.05 18:30 Lånke kunstgress Del A B  
Lånke - Sjetne G13-1 1 - 8  
15.05 19:30 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G13-2 - Selbu -  
14.05 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Utleira 2 - 0  
07.05 18:30 Bankhallen B  
Melhus - Sjetne G13-1 6 - 3  
01.05 18:30 Lånke kunstgress Del B1 B  
Lånke 2 - Sjetne G13-2 3 - 4  
30.04 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Oppdal 0 - 4  
25.04 19:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Tiller 2 - 4  
24.04 18:30 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G13-2 - Kolstad 4 - 4  
23.04 18:30 Freidigbanen k.gress Del A B  
Freidig - Sjetne G13-1 3 - 0  
20.04 18:30 Rosenborgbanen 7er B  
Trond 3 - Sjetne G13-2 4 - 6  
19.04 18:00 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Charlottenlund 3 4 - 1  
16.04 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Kattem 1 - 3  
13.04 19:45 Tonstad kunstgress A H  
Sjetne G13-1 - Ranheim 1 - 0  
02.04 18:30 Øya Mersalg Arena kunstgr. Del A B  
Hommelvik - Sjetne G13-1 2 - 2  
22.03 18:00 Heimdal kunstgress Del A B  
Heimdal 2 - Sjetne G13-1 4 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift