Besøk våre lagsider

04.10 19:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G13-2 - Sokna -  
03.10 18:30 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G13-3 - Vestbyen 2 -  
03.10 18:30 Lånke kunstgress Del B2 B  
Lånke 2 - Sjetne G13-2 -  
29.09 18:30 Coerver Football Park B  
Strindheim 2 - Sjetne G13-3 -  
26.09 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G13-2 - Strindheim 4 -  
04.10 19:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G13-2 - Sokna -  
03.10 18:30 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G13-3 - Vestbyen 2 -  
03.10 18:30 Lånke kunstgress Del B2 B  
Lånke 2 - Sjetne G13-2 -  
29.09 18:30 Coerver Football Park B  
Strindheim 2 - Sjetne G13-3 -  
26.09 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G13-2 - Strindheim 4 -  
26.09 18:00 Tangmoen kunstgress Del B1 B  
Tangmoen - Sjetne G13-3 -  
19.09 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G13-2 - Hegra 2 -  
19.09 18:30 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G13-3 - Strindheim 7 -  
15.09 18:30 Astor kunstgress Del B1 B  
Astor 3 - Sjetne G13-3 -  
12.09 18:30 TOBB Arena Sør Del A2 B  
Tiller 4 - Sjetne G13-2 -  
10.09 18:00 Hovsmoen gras Del B1 B  
Sokna - Sjetne G13-2 -  
08.09 18:30 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G13-3 - Flatås 3 -  
05.09 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G13-2 - Lånke 2 -  
04.09 18:30 Dalgård kunstgress Del A B  
Byåsen 5 - Sjetne G13-3 -  
03.09 14:30 Coerver Football Park B  
Strindheim 4 - Sjetne G13-2 -  
29.08 18:30 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G13-3 - Freidig 2 -  
22.08 18:30 Get Arena Viksletta Del A1 B  
Malvik 3 - Sjetne G13-3 8 - 5  
22.08 18:30 Hegra Sparebank Arena Del B1 B  
Hegra 2 - Sjetne G13-2 10 - 4  
18.08 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G13-2 - Tiller 4 3 - 6  
15.08 18:30 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G13-3 - Selbu 2 21 - 1  
17.06 13:30 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G13-2 - Gauldal 2 3 - 10  
16.06 18:30 Orkla Kunstgressbane Del A B  
Orkla 2 - Sjetne G13-1 0 - 3  
16.06 18:30 Hammersborg kunstgress Del B1 B  
Vestbyen 2 - Sjetne G13-3 3 - 5  
13.06 18:30 Tempe Hovedbane Del A1 B  
Nidelv 2 - Sjetne G13-2 8 - 5  
08.06 18:30 Ruta Arena 7er B  
Strindheim 4 - Sjetne G13-3 3 - 2  
08.06 18:30 Leinstrand gras Del A B  
Leinstrand - Sjetne G13-1 0 - 2  
06.06 18:30 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G13-3 - Oppdal 2 7 - 1  
05.06 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Kolstad 1 - 6  
23.05 18:30 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G13-3 - Sokna 3 - 10  
23.05 17:15 Coerver Football Park B  
Strindheim 6 - Sjetne G13-2 3 - 6  
22.05 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Hitra 1 - 2  
16.05 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G13-2 - Astor 3 12 - 2  
15.05 20:00 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G13-3 - Trond 3 7 - 9  
15.05 18:30 Moan kunstgras Del A B  
Skaun - Sjetne G13-1 4 - 3  
13.05 13:00 Get Arena Viksletta Del B1 B  
Malvik 3 - Sjetne G13-2 3 - 16  
11.05 18:30 Ringvebanen kunstgress Del A B  
Trygg/Lade 2 - Sjetne G13-3 6 - 9  
08.05 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Vestbyen 0 - 3  
07.05 18:00 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G13-3 - Romolslia 5 - 5  
04.05 18:30 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G13-2 - Freidig 2 11 - 2  
03.05 18:00 Dalgård kunstgress Del A B  
Byåsen 3 - Sjetne G13-1 5 - 2  
25.04 18:30 Melhusbanken arena Flå Del A1 B  
Gauldal - Sjetne G13-3 9 - 5  
25.04 18:30 TOBB Arena Sør Del A1 B  
Tiller 3 - Sjetne G13-2 6 - 8  
21.04 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G13-2 - Byåsen 4 7 - 6  
18.04 18:30 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G13-3 - Leik 11 - 1  
17.04 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Ranheim 3 2 - 6  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products