Besøk våre lagsider

22.10 14:00 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G14-2 - Aure /Ertvågsøya/Tustna -  
14.10 15:00 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G14-1 - Orkla -  
08.10 12:00 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G14-1 - Oppdal -  
04.10 18:30 Leinstrand kunstgress 7er B  
Leinstrand 2 - Sjetne G14-2 -  
01.10 17:50 Trollbanen Del A B  
Rindal - Sjetne G14-1 -  
22.10 14:00 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G14-2 - Aure /Ertvågsøya/Tustna -  
14.10 15:00 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G14-1 - Orkla -  
08.10 12:00 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G14-1 - Oppdal -  
04.10 18:30 Leinstrand kunstgress 7er B  
Leinstrand 2 - Sjetne G14-2 -  
01.10 17:50 Trollbanen Del A B  
Rindal - Sjetne G14-1 -  
30.09 14:00 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G14-2 - Frøya -  
24.09 15:00 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G14-1 - Byneset -  
21.09 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G14-2 - Astor 2 -  
17.09 16:00 Hitra Idrettspark B  
Hitra - Sjetne G14-1 -  
16.09 12:00 Heimdal Kunstgress Del B1 B  
Heimdal 2 - Sjetne G14-2 -  
13.09 18:30 Aure kunstgras 7er A B  
Aure /Ertvågsøya/Tustna - Sjetne G14-2 -  
07.09 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G14-2 - Leinstrand 2 -  
02.09 14:00 Frøya idrettspark kunstgress Del B2 B  
Frøya - Sjetne G14-2 -  
27.08 18:30 Huseby idr.park kunstgress B  
Kolstad - Sjetne G14-1 -  
26.08 12:30 Astor kunstgress Del A1 B  
Astor 2 - Sjetne G14-2 -  
20.08 14:00 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G14-2 - Heimdal 2 8 - 3  
15.06 18:30 Flatåsen kunstgress Del A B  
Flatås - Sjetne G14-1 0 - 6  
14.06 18:30 Get Arena Viksletta Del B1 B  
Malvik 2 - Sjetne G14-2 10 - 2  
08.06 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G14-1 - Lånke 5 - 0  
01.06 18:30 Havstein kunstgress B  
Sverresborg 2 - Sjetne G14-1 5 - 5  
31.05 18:30 Hallset kunstgress Del A1 B  
Nationalkameratene 2 - Sjetne G14-2 2 - 6  
28.05 14:00 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G14-2 - Frøya 3 - 2  
24.05 20:00 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G14-1 - Støren 1 - 2  
18.05 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G14-1 - Buvik 2 9 - 3  
16.05 18:30 Hitra Idrettspark Del B1 B  
Hitra 2 - Sjetne G14-2 2 - 12  
13.05 14:00 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G14-2 - KIL/Hemne 2 6 - 1  
11.05 18:30 Astor Kunstgress B  
Astor - Sjetne G14-1 0 - 5  
05.05 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G14-1 - Klæbu 8 - 0  
03.05 18:30 Lensvik kunstgress Del A1 B  
Lensvik - Sjetne G14-2 7 - 4  
30.04 16:00 Aure kunstgras B  
Aure /Ertvågsøya/Tustna - Sjetne G14-2 4 - 7  
27.04 18:30 B  
Trygg/Lade 2 - Sjetne G14-1 0 - 3  
20.04 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G14-1 - Strindheim 2 13 - 2  
18.04 19:45 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne G14-2 - Astor 2 6 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products